Referent/ka prodejního oddělení

Obor činnosti

Produktion

Lokalita

Pelhřimov

Druh smlouvy

Vollzeit

Začátek

30.06.2022

Typ zaměstnání

Unbefristet

FIA ProTeam s.r.o
Matějkova 1992
393 01 Pelhřimov – Czech Republic
www.fiaproteam.cz
Member of Storch-Ciret Group

Ucházet se o místo

To jsme my:

Jako podnik s vedoucím postavením na evropském trhu v oblasti exportu a výroby malířského nářadí dosahujeme s 1.600 spolupracovníky v 17 zemích na celém světě ročního obratu přes 250 milionů €. Již 125 let vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní nářadí a profesionální stroje pro malíře a štukatéry - staň se součástí naší úspěšně se rozvíjející společnosti!

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky
  • Zpracování prodejních objednávek.
  • Koordinace přípravy zakázek.
  • Úzká spolupráce s plánováním výroby a úsekem expedice.
  • Zpracování a předání podkladů pro reklamační řízení.
  • Vyřizování reklamací.
  • Příprava vzorků ve spolupráci s výrobou a jejich zaslání zákazníkovi.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického, obchodního, nebo ekonomického směru.
  • Dobrá znalost anglického, nebo německého jazyka – každodenní komunikace.
  • Uživatelská znalost programů MS Office.
  • Praxe v daném oboru VÝHODOU.
  • Otevřenost učit se novým věcem a neustále na sobě pracovat.
  • Týmový hráč.
  • Časová flexibilita.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Přátelské prostředí, otevřenou firemní kulturu.
  • Prostor k dalšímu profesnímu i osobnímu růstu s možností využití školení a seminářů.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké benefity – stravenky, mobilní telefon, notebook, 13. plat.

Chceš obohatit náš tým?

Těšíme se na tvou žádost o místo přes náš kariérní portál. Další předběžné informace ti poskytne MarikaNováková na tel. č.: + 420 727 940 774.

HR Kontakt