Skladník

Obor činnosti

Logistik

Lokalita

Pelhřimov

Druh smlouvy

Vollzeit

Začátek

28.04.2022

Typ zaměstnání

Unbefristet

FIA ProTeam s.r.o
Matějkova 1992
393 01 Pelhřimov – Czech Republic
www.fiaproteam.cz
Member of Storch-Ciret Group

Ucházet se o místo

To jsme my:

Jako podnik s vedoucím postavením na evropském trhu v oblasti exportu a výroby malířského nářadí dosahujeme s 1.600 spolupracovníky v 17 zemích na celém světě ročního obratu přes 250 milionů €. Již 125 let vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní nářadí a profesionální stroje pro malíře a štukatéry - staň se součástí naší úspěšně se rozvíjející společnosti!

Náplň práce:

  • Příjem, skladování a kontrola zboží.
  • Vychystávání zboží, balení, kontrola.
  • Používání čtečky a manipulačních prostředků (VZV).
  • Zajištění související dokumentace a evidence.
  • Základní údržba manipulační techniky.
  • Práce ve dvousměnném režimu.

Požadujeme:

  • SOU vzdělání.
  • Praxe v daném oboru VÝHODOU.
  • Oprávnění na VZV Retrak – VÝHODOU.
  • Fyzickou a manuální zručnost.
  • Základní znalost práce s PC.
  • Otevřenost učit se novým věcem a neustále na sobě pracovat.
  • Týmový hráč.
  • Časová flexibilita.

Nabízíme:

  • Práce na HPP – 2 směny.
  • Zaměstnanecké benefity – stravenky, 13. plat.
  • Prostor k dalšímu profesnímu i osobnímu růstu s možností využití školení a seminářů.
  • Zázemí stabilní společnosti, přátelské prostředí, otevřenou firemní kulturu.
  • Dobré finanční ohodnocení.
  • Týden dovolené navíc.
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Chceš obohatit náš tým?

Těšíme se na tvou žádost o místo přes náš kariérní portál. Další předběžné informace ti poskytne Marika Nováková na tel. č.: + 420 727 940 774.

HR Kontakt