Marketing - grafik/grafička

Obor činnosti

Marketing

Lokalita

Pelhřimov

Druh smlouvy

Vollzeit

Začátek

01.09.2022

Typ zaměstnání

Unbefristet

Ciret s.r.o.
K Silu 2487
393 01 Pelhřimov - Česká republika
www.ciret.cz
Member of Storch-Ciret Group

Ucházet se o místo

To jsme my:

Jako podnik s vedoucím postavením na evropském trhu v oblasti exportu a výroby malířského nářadí dosahujeme s 1.400 spolupracovníky v 17 zemích na celém světě ročního obratu přes 200 milionů €. Již 125 let vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní nářadí a profesionální stroje pro malíře a štukatéry - staň se součástí naší úspěšně se rozvíjející společnosti!

Z důvodu rozšiřování našich obchodních aktivit hledáme posilu do našeho týmu:
MARKETING - GRAFIK / GRAFIČKA

Náplň práce:

  • aktivní práce v oddělení marketingu a product managementu
  • realizace grafických zadání pro tisk i elektronická média
  • komunikace s obchodními týmy
  • komunikace se zahraničními partnery

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • aktivní znalost AJ anebo NJ
  • dobrá znalost práce na PC – ADOBE CS (InDesign, Illustrator, Photoshop), MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • ochota učit se novým věcem a dále na sobě pracovat
  • kreativita a tvůrčí myšlení

Nabízíme:

  • zázemí významné mezinárodní společnosti
  • nadstandardní nástupní mzdu
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • přátelské prostředí, otevřenou firemní kulturu, osobní přístup
  • zaměstnanecké benefity - 13. plat, životní pojištění, FlexiPass na volnočasové aktivity, výhodný mobilní tarif pro Vás i Vaše blízké, stravenky v hodnotě 100 korun, 5 týdnů dovolené

Chceš obohatit náš tým?

Těšíme se na vaši přihlášku, kterou můžete zaslat prostřednictvím našeho kariérního portálu. Pro další předběžné informace prosím kontaktujte Zlatu Březinovou na tel. +420 565 552 253 nebo na z.brezinova@ciret.cz.

HR Kontakt